Mora Terapi

TEK SEANSTA AKUMER İLE SİGARAYA VEDA SAĞLIKLI HAYATA MERHABA

Sinerjik etkiyi akumerle yaşayın

Single oksijen+mora terapi+akupunktur

Üç tedavi tam etki

1-single oksijen:15-20 dakikalık bir uygulamadır.Detox amaçlı kullanmaktayız.Tedavimizin ilk aşamasıdır.

oxygen therapy (aırnergy).Antioksidan etki ile vücudumuzu toksinlerden arındırır. Vücut direncimizi arttırarak birçok hastalığa karşı savunma mekanizmamızı ayakta tutar.S.O.E Oksijeni vücudumuzun kullanabileceği en iyi formda üreterek kullanıma sunmaktadır.

Birçok rahatsızlığın oluşumunda serbest radikallerin önemli rolü vardır.Serbest radikaller bulundukları dokuların fonksiyonlarını bozarak etkili olurlar. Serbest radikalleri belirgin şekilde azaltır.

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Genetik yapı taşı DNA'nın korunmasını sağlar.
  • Hücre metabolizmasını düzenler.
  • Oksijen metabolizmasını optimal düzeye getirir.
  • Antioksidan etkilidir.

2-Biorezonans (mora terapi)

Rezonans ismi elektronikten geliyor ve kısaca iki elektriksel sinyalin birbiriyle iletişime geçmesi olarak tanımlanabilir. Vücuttaki frekanslara müdahale edilen terapilere rezonans terapileri deniliyor. 45-50 dakikalık bir tedavi sürecidir.

Vücudumuzda meridyenler denilen özel enerji yollarının olduğunu biliyoruz. Örneğin; akupunktur uygulamalarında yapılmaya çalışılan işlem bu enerji yollarının iğne ya da benzer uyarılarla aktive edilmeye çalışılmasıdır. Enerji tıbbında ise bu enerji kanallarında dolaşan enerjinin niteliği ya da frekans yapısı değiştirilmeye çalışılır. Vücuttan yayılan çok ince titreşimler (frekanslar) hasta olduğumuzda değişir. Rezonans terapilerinde bu bozulmuş enerji ya da frekans yapısı normale getirilmeye çalışılıyor.

Rezonans terapilerinde iki ana kullanım yolu var. Birincisinde vücut dışındaki maddelerden alınan frekans örneği "silme" amacıyla kullanılıyor. Bu şekildeki kullanım bağımlılık ve alerjilerde etkili. Her maddenin kendine has bir enerjisi – frekansı var ve bağımlılık yaratan nikotinin ya da alerji yapan başka bir maddenin frekansı 180 derece ters çevrilip vücuda verilerek vücuttan "siliniyor". Rezonans terapilerinin ikinci kullanım yolu ise vücuttan alınan frekansların filtrelenmesi şeklinde... Kişinin hastalıklı organından, ya da en basitinden ağrıyan yerden alınan frekansların filtrelenmesi şeklindeki bu kullanım rezonans terapilerinin her hastalıkta kullanılabilmesinin yolunu açıyor.

Alkol ve Sigarayı bırakmak için...
Sigarayı bırakma konusunda rezonans terapileri içinde en etkili olanı MORA-Terapi.

MORA-Terapi sigara bırakmak için kullanıldığında kişinin son içtiği sigaranın elektromanyetik frekansı vücuttan siliniyor. MORA-Terapi uygulaması kişinin oturduğu yerde el ve ayaklarından temasta olduğu bir cihaz yardımıyla yapılıyor. Bu sırada kişi hiçbir şey hissetmiyor. Tedavinin hemen sonrasında kişide sigara isteği azalıyor bir iki gün içinde ise sigara isteğinin hemen hemen hiç kalmaması bekleniyor.

Yöntem özellikle uzun süredir sigara kullananlarda daha etkili. Sigara dışında alkol ve diğer bağımlılıklarda da kullanılabiliyor.

Alkol hem kilo aldırır hem de bağımlılık yapabilir.Alkol,Şeker, un gibi kilo aldırıcı gıdalara düşkünlük hali de frekansın silinmesi yöntemiyle ortadan kaldırılabilir.

3-Akupunktur:Tek başına bile sigara bırakama tedavisinde kullandığımız akupunktur tedavisini;diğer tedavilere ilave ederek sigara bırakmayı daha da kolaylaştırmaktayız.Kişilerde seratonin düzeyini artırarak ;akupunkturun regüle(denleyici-düzenleyici) ve rejenerasyon(yenileyici) vb. etkilerinden yararlanarak kişinin çok daha rahat olmasını sağlamaktayız.

Kliniğimizde oksijen tedavisi,biorezonans ve akupunktur tedavilerini kombine yaparak etkinlik tedavi başarımızın daha üst seviyelere tırmanmasını sağlayabilmekteyiz.

Yeter ki siz isteyin akumer her zaman sizin yanınızda.Bize 60-90 dakika arasında bir zaman ayırmanız hayatınıza yeni bir yön vermeniz sağlığa koşmanız için yeterli...

Sertifikalar a Sertifikalar b Sertifikalar a