Lazer ile Zayıflama

SOĞUK LİPO LAZER LUMISLIM Akumer'de

Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelmenin modern çözümü

LUMISLIM YENİ NESİL LAZER LİPOLİZ

650 nm.diode lazeri; kliniğimizde bölgesel zayıflama ve bölgesel şekillendirme için kullanmaktayız.Lazer ile zayıflama ve bölgesel incelme tedavilerinde iki ayrı model cihaz kullanmaktayız.
LumiSlim yağ hücrelerini parçalamadan vücudun atabileceği boyutlara kadar küçültür. Daha etkili bir sonuç sunmaktadır. Tedavi esnasında bölgede bulunan deri, kan damarı ve periferik sinirler gibi komşu dokulara zarar vermemektedir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

SOĞUK lazer LumiSlim tarafından, düşük seviyede salınan lazer enerjisi, yağ hücrelerinin çeperini uyararak geçirgenliklerini değiştirir. Hücreler yuvarlak görünümlerini kaybeder ve hücreler arası yağ salınımı meydana gelir. Yağ trigliseritleri uyarılmış hücre çeperinden dışarı çıkarak, kademeli olarak vücudun doğal metabolik fonksiyonları tarafından, herhangi bir fizyolojik zarara sebep olmadan, enerji kaynağı olarak kullanılır. Bu süreçte deri, damar ve sinirler gibi komşu yapılarda herhangi bir hasar meydana gelmez. Bu işlemi, yağ hücrelerinin küçültülmesi değil, yağ hücrelerinin tamamen yok edilmesi (lipoliz) tedavisidir.

BÖLGESEL YAĞLARI HEDEFLER

Lazer ile ZayıflamaKarın, kalça, basen, bacak, göğüs, sırt, kol ve gıdı gibi problemli bölgeler, Soğuk lazer LumiSlim'le seçici bir şekilde hedeflenebilir. Lazer pedlerini bu bölgelere yerleştirilmesiyle yağlar kalıcı bir şekilde yok edilir. Bu işlemin diyet ve egzersize gerek kalmadan, bölgesel yağ yıkımını orantılı bir şekilde gerçekleştirir. Kliniğimizde iki ayrı teknolojik soğuk lazer kullanmaktayız. Hastamızın yağ yerleşim bölgelerine ve yağ miktarına bağlı olarak Soğuk lipoliz ile kombin tedaviler oluşturabiliyoruz.

Akumer her zaman sizin yanınızda .Yeter ki siz isteyin...

Lazer ile Zayıflama

BÖLGESEL ZAYIFLAMA DA DEVRİM YARATACAK OLAN SOĞUK LAZER İLE İNCELMEYİ AKUMER FARKIYLA YAŞAYIN

LAPEX SOĞUK LAZER İLE PATENTLİ VE FDA ONAYLI TEK SEANSTA ÖLÇÜLEBİLİR CM KAYBI

SOĞUK LAZER

• Ağrı Yok • Ameliyat Yok • İyileşme Süresi Yok
• Son Derece Güvenli • FDA Onaylı • Patentli Teknoloji

Lapex BCS Soğuk Lazer; vücut şekillendirme, hedefli yağ yakımı, sıkılaştırma ve selülit giderimi hedeflenerek özel olarak tasarlanmıştır.Kişiye özgü soruna bağlı olarak 30-40 dakika süren her seans sonunda Lapex BCS Soğuk Lazer, herhangi bir ameliyat – cerrahi müdahale – enjeksiyon olmaksızın, ağrısız, iyileşme süresi bulunmaksızın, bölgesel, hızlı ve kalıcı cm kaybı sağlar. Birden fazla problemli bölgelere kolaylıkla uygulanabilmesi, doğrudan adipoz (yağ) dokunun hedeflenerek kısa sürede sonuç alınması nedeniyle Lapex BCS Soğuk Lazer son derece güvenli ve etkin çözümler sunar.

Patentli ve FDA onaylı Lapex BCS, yağ hücrelerine nüfuz ederek hücre zarının kırılmasını ve hücrelerden yağın serbest kalmasını tetikleyen düşük seviyeli soğuk lazerin odaklanma prensibiyle çalışmaktadır. Bu sistem yağın hücre duvarından çıkartılarak serbest hale gelmesini sağlar. Cihazın ürettiği soğuk lazer yağ hücrelerinin içine odaklanmakta ve eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getirilmektedir. Eritilen yağ bundan sonraki aşamada doğal lenf direnaj vasıtasıyla vücuttan atılmaktadır.

Soğuk lazer ;çene(gıdı),kol,karın,basen,bacaklar,sırt,bel,simit,ayak bilekleri,diz içi ve dışı vb. bir çok bölgeye uygulanabilmektedir.

LAPEX BCS' İ BENZERSİZ KILAN NEDİR ?
1- Kullanım kolaylığı: Lapex BCS cilde temas ederek daha fazla enerjinin yağ dokusuna iletilmesine izin veren dünyadaki tek patentli üründür. Çoklu başlıklar kolayca müşterinin cildine yerleştirilerek sabitlenir ve soğuk lazer ışınları doku içine kolayca girerek daha derin ve daha tutarlı olarak adipositlere nüfuz eder.
2- Lapex BCS, sonuçları optimize etmek için lenfatik sistemi direkt olarak uyarmayı içeren tek teknolojidir. Uygulama sırasında güçlendirici (EN) başlıklar doğrudan lenf nodlarına yerleştirilerek lenfatik sistem uyarılır.
3- Lapex BCS uygulama süresince direk olarak ve sadece adipositler (yağ hücreleri) üzerine yoğunlaşır. Bu uygulama, çok daha kısa zamanda ve çok daha iyi sonuçlar verecektir.
4- Lapex BCS ile bağımsız olarak hedeflenen etkili bir uygulama için farklı farklı bölgelere uygulama yapılabilir. Örn: çene, sırt, kollar, karın, kalça, bacaklar, göğüs v.s.

SERBEST YAĞ ASİDİ VE GLİSEROL NEDİR?
Serbest yağ asitleri, adiposit yani yağ hücreleri parçalandığında meydana çıkan yan ürünlerdir. Bu asitler "serbest" olarak adlandırılır çünkü kan dolaşımında başka bir taşıyıcıya gereksinim duymadan dolaşabilirler. Trigliserid ise üç yağ asidi ve bir gliserolün birleşmesiyle meydana gelir. Her yağ asit molekülü karbon ve hidrojen atomlarından meydana gelen bir zincirdir. Hidroliz sürecinde, depo yağlar bileşenleri olan yağ asitleri ve gliserole ayrışırlar. Gliserol ise alkol ve şekere benzer özellikler içerir ve adipoz dokudan salındıktan sonra kan dolaşımı içinde karaciğere gider ve yararlı enerji kaynağı olan glikoza dönüştürülerek kullanılır.

LAPEX BCS UYGULAMASINDAN SONRA GLİSEROL VE YAĞ ASİTLERİNİN KULLANILMASI İÇİN NELER YAPMAK GEREKİR ?
Serbest yağ asitleri ve gliserolün etkin şekilde harcanması için Soğuk lazer uygulaması ardından lenfatik uyarım ile egzersiz veya farklı bir formda vücuttan enerji tüketilmesi önerilir.

HERHANGİ BİR YAN ETKİSİ VAR MIDIR?
Hayır yoktur. Lapex BCS son derece güvenli ve etkin düşük seviyeli soğuk lazer cihazıdır. Buna rağmen lazer, uygulama sırasında doğrudan gözlere tutulmamalıdır.

EĞER YAĞ 6 DAKİKADA BOŞALTILIYORSA NEDEN UYGULAMA 10 DAKİKA?
Hidroliz başladıktan sonra bazı serbest yağ asitleri yeniden "trigliserit" havuzuna geri dönebilirler. Bu nedenle düşük seviyeli soğuk lazer uygulamasının belirli bir süre daha devam etmesi gerekir.

LLLT - DÜŞÜK SEVİYELİ LAZER TERAPİLERİ HAKKINDA BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR VAR MIDIR?
Lazer terapinin pozitif etkilerini anlatan yüzlerce yayınlanmış bilimsel klinik araştırma bulunmaktadır. Bu çalışmalar özgün hücreler üzerinde "in vivo" ortamda veya "double blind crossover" araştırmalar içerir. Çalışmalar, yara iyileştirmeden, kas-iskelet çalışmalarına kadar geniş bir alanda birçok farklı türlerde lazer cihazlarıyla yapılmıştır. Bu konuda pek çok kitap da mevcuttur. Lapex BCS üzerine yapılmış klinik çalışmalar da etkinliğini kanıtlamıştır.

STANDART BİR LAPEX BCS UYGULAMASINDAN SONRA NE KADAR YAĞ BOŞALTIMI GERÇEKLEŞİR?
Her bir uygulama sonucunda 40-60 gram arasında yağ boşaltımı gerçekleşir. İstenmeyen yağlarınızdan kurtulmanın yolu akumer'den geçiyor.Yeter ki siz isteyin.

Lazer ile Zayıflama