Easymax Lazer Epilasyon Tedavisi

İnce Tüylerde Maksimum Etkinlik,Geniş Tarama Hızlı Çözüm sunan Easymax Lazer Epilasyon Tedavisi JELSİZ kullanım özelliğiyle çok daha pratik ve 3 farklı atım tekniğiyle Kolay, Rahat, Konforlu ve Acısız uygulama sunar.

3 Farklı Pulse

  • Smooth Pulse
  • Long Pulse
  • High Pulse

Medikal Estetik sanayisi için dizayn edilmiş gelişmiş estetik tedavi sistemidir.

Tedavilerde ek esneklik sağlayan Sharplight’a ait DPC ( DYNAMIC PULSE CONTROL ) ve hasta güvenliği ve rahatlığını artıran ve yatıştırıcı etki sağlayan termal soğutma kullanılmaktadır. Formax , profesyonel cilt tedavisi uygulamalarını estetik ve anti-aging ( yaşlanmaya karşı ) piyasalarına sunmaktadır ve ayrıca aşağıdaki uygulama alanları için de uygundur:

Epilasyon : Vücudun herhangi bir bölgesi üzerindeki tüyleri gidermesi için uygulanan Non-invazif ( risk taşımayan ), temiz ve diğerlerine göre ağrısız tedavi şeklidir.

Tipik uygulama süresi : 4-12 hafta aralıklara ayrılmış seanslar ile 5-7 tedavi seansı

Cilt Gençleştirme :Yüz, boyun, göğüs üst bölgeleri ve ellerde neocollagenosis oluşturarak cildin yaşlanmasını durdurur ve cilt homojenizasyonunu ve dokuları geliştirerek cilde daha parlak, canlı ve genç bir görünüm kazandırır.

Tipik uygulama süresi : 4 hafta aralıklara ayrılmış seanslar ile 4-6 tedavi seansı

Vasküler ve Pigmentli Lezyonlar : Hemajiyoma, PWS, güneş lekeleri, kerotosis ( cilt bozuklukları ) yaşlanma lekeleri, telanjiyektazya, melazma ve rosesea gibi Lezyonların etkili tedavisidir.

Tipik uygulama süresi : 4 hafta aralıklara ayrılmış seanslar ile 3-6 tedavi seansı

Akne: Hafif ve orta derecede iltihaplı aknenin uyuşturmadan yapılan tedavisinde idealdir.

Tipik uygulama süresi : Cilt üzerindeki bir çok sivilce ve küçük kabartıları % 60-65 oranında azaltmak için, 1 aydan fazla sürede 8 kısa tedavi.

Son 10 yılda kadın ve erkekler için kültürel ve sosyal açıdan estetik anlayışında vücuttaki tüy oranı gittikçe azaldı.

Epilasyon talebinin artmasının diğer nedenleri ise hijyen, sağlık, profesyonel ihtiyaç (spor, askerlik), dinsel gereklilik,

Epilasyon uygulamasında şuanda kullanılan en yaygın prosedürdür.Kıl kökünün donmasını sağlayan özel filtrelenmiş ışık spekturumudur. Bu teknik foto termolize dayalıdır Bu teknik geniş kapsamlı cilt tiplerinde her renk ve her tip tüy için kullanılır.

Foto Epilasyon sistemi Dinamik Nabız Atışı kontrol teknolojisi ile birleşen dalga kontrollü başlığı ve yakın temas soğutmalı başlık sistemiyle kullanılır ve başarılı sonuçlar verir.

DPC - Dinamik Pulse Control:

Dinamik nabız kontrolü,nabız kontrolünü her tipteki hasta için cilt tipi, tüy tipi, uygulanan bölgeye bağlı olarak tek bir başlık kullanılması için geliştirilmiştir.

DPC - Dinamik Pulse Control