LPG İntegral

Posted on 02 Aralık 2012 by zoolook_likya—No Comments ↓

LPG Yaşam Kalitenizi Yükseltir

Kliniğimizde lpg'nin yeni ve son teknoloji modeli olan integral'i kullanmaktayız

LPG İntegral

20 yılı aşkın bir süredir Lpg firması bağ dokusu terapilerinde dünya lideridir. Endermoloji aspirasyon ve dönme aksiyonlarının beraber kullamasıyla deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir vakum terapidir. Endermolojik uygulamalar tam anlamıyla vakum terapilerdir.Lpg mekanotransdüksiyon (vücudun mekanik enerjiyi biyolojik enerjiye çevirmesi)adlı fizyolojik süreçle beraber yağ hücrelerini uyararak bölgesel yağların ve dirençli selülit dokusunun diyet ve düzenli egzersiz yapıldığı halde yok edilmeyen inatçı bölgesel yağların uyarımını sağlar.

LPG Endermolab

sPOT

LPG, dünyada devrim yaratan son teknoloji Endermolab ve Integral ödem ve şişkinlik yanında diyet ve egzersizle inceltemediğiniz bölgesel yağ minderlerinizden kurtulma imkanı sağlar.

Dünya devi Fransız LPG markasının devrimsel nitelikte son teknolojik buluşunu barındıran Endermolab ve Integral cilt ve vücut bakım cihazları; incelme, sıkılaştırma, şekillendirme, selülit giderimi yanında anti aging ile cilt yenileme, kırışıklık giderimi ve pürüzsüzleştirme konularında FDA onayı almaya hak kazanmış tek sistemdir.

Endermolab veya Integral bakımları ile bölgesel yağlanmayı yok eder ve en aza indirir, selülitten dolayı oluşmuş portakal kabuğu görünümüne son verir, basen ve kalça hatlarınızı şekillendirir, incelebilir, pürüzsüz bir cilt oluşturur ve cildin elastikiyetini geri kazandırarak hayal ettiğiniz gibi silüete sahip olabilirsiniz. Lokal yağlanmış bölgelerde Endermolab ve Integral, 6 - 10 seansta lipolizi (yağ yakımını) aktive ederek istediğiniz gibi bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olurken, vücudunuzu yeniden şekillendirmesini destekleyip ve bedensel incelmeye de yardımcı olur.

LPG Endermolab ve Integral ile elde edilen sonuçlar :

 • İstemediğimiz bölgelerde biriken yağların yakılarak lenf drenaj ile vücuttan atılmasına yardımcı olur.
 • Gergin ve sıkı bir karına sahip olmanızı destekler.
 • Sarkık kol altlarını sıkılaştırarak forma girmesine yardımcı olur.
 • Selülit ve ciltteki portakal kabuğu görünümünün giderilmesini destekler.
 • Vücudu yeniden şekillendirerek hatların orantılı bir biçimde yeniden tasarlanmasını sağlamaya yardımcı olur.
 • Diyet ve egzersizle incelme gerçekleştirilemeyen bölgelerde etkili olur.
 • Bel çevresinde oluşan yağ minderlerinin incelmesini destekler.
 • Stres ve hızlı yaşamın getirdiği yorgun ve mat yüz hatlarının giderilmesine yardımcı olur ve cildin sağlıkla parlamasını sağlar.
 • Kolajen ve elastin sentezinin doğal yollarla üretimini artırarak cilt tonüsünü yükseltmeye yardımcı olur.
 • Ciltte genetik veya zamana bağlı olarak ortaya çıkan çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
 • Cildin yenilenme hızını yükselterek çok daha sıkı ve genç görünmesini destekler.

Ergodrive başlıklardaki ayarlanabilir motorize rulmanlar, cihazdaki bilgisayar sistemi sayesinde farklı hasta özelliklerine uygun program ve protokol seçimi sağlar.Güzellik ,Spa ve Sağlık programları,onların da kendi içinde ayrılan örneğin;Liposuction öncesi sonrası modu,Android ve Gynoid (armut ve elma diye nitelendirdiğimiz vücut şekilleri)tip vücut oranlarına uygun hazırlanan modlar,kilo alıp vermekten kaynaklı bağ dokusu bozulmuş derinin collagen ve elastin üretimini artırıcı modları gibi Lipomassage programları kendi içinde de gruplandırılır.Hasta güvenliği için özel olarak geliştirilen yeni LPG Integral'in Hedefleri ;

 • İnatçı yağların giderilmesi ve vücut hatlarının yeniden kazandırılmasını,
 • Dengeli bir biçimde vücudun form kazanmasını,
 • Cildin sıkılaşması ve pürüzsüzleşmesini,
 • Selülit giderimi ve cildin form kazanmasını sağlar.

Akumer her zaman yanınızda;yeter ki siz isteyin...