Fototerapi

AKUMER'DEN BİR İLK DAHA PHOTOCARE ANTALYA'DA

En Kapsamlı ve En Gelişmiş Fototerapi

Photocare;çeşitli renklerle tedavi yapan bir cihazdır.Renklerin dalga boylarına göre tedavi ettiği hastalık ve cilt problemleri farklıdır.Gevşeklik kırışıklıklar ,ifade çizgileri,pigmentasyon bozuklukları ve akne gibi en çok karşılaşılan cilt problemlerini gideren hızlı ,kalıcı ve konforlu bakımların yüzün çeşitli bölgelerine farklı süre ve yayılımında kombinasyonlar oluşturarak ışıma yapan özel dalga boylarında LED ışıklar yayar.

Yeterli bir ışık gücü sağlayan LED' ler kullanarak görülebilir bir ışığın belli dalga boylarında yayılımı ciltte faydalı etkiler oluşturarak kolajen ve elastin sentezini arttıran hücre bazında uyarımlar oluşturan bir dizi biyolojik işlev meydana getirir.

PHOTOCARE, cilt dokusunu onaran enzimleri aktive eden, damar genişlemesi etkileri oluşturan ve kolajen üretimini harekete geçmesini sağlayan ve hücre metabolizmasını etkileyen fototerapi etkisi yaratır.
PHOTOCARE cildin görünümü ve dişlerin beyazlatma bakımları için kapsamlı bir çözüm sunar.

Zamanın etkilerine karşılık kapsamlı bakımlar

* İfade çizgilerini ve kırışıklıkları yumuşatma
Program kırmızı ışığın uyarıcı, damarları genişletici etkilerini, sarı ve yeşil/mor ışığın canlandırıcı ve tonlayıcı, aynı zamanda, kolajen sentezini uyarıcı etkileri ile birlikte ve dönüşümlü olarak kullanır.

* Pigment lekelerinin giderilmesi
PHOTOCARE, uyarıcı ve damar genişletici etkileri olan kırmızı ışığı, iyileştirici ve kolajen ve elastin sentezini uyarıcı etkileri olan sarı ve yeşil/mor ışık kombinasyonları birleştirir.

* Akne bakımı
PHOTOCARE cihazının yaydığı 470 nm mavi ışık vücudun iyileştirici tepkisini uyararak akne oluşumuna neden olan bakterileri baskılar.
PHOTOCARE ışık terapileri, akneyi oluşturan bakterilerin bulunduğu 2mm derinliğe (dermis) ulaşmak için yayılacak yeterli miktarda enerjiyi kesinlikle sağlar.

* Cilt sıkılaştırma
PHOTOCARE damar genişletici ve tonlama etkisine sahip kırmızı ve sarı ve yeşil ışıma ile enzimleri harekete geçiren, cildi canlandıran ve onaran yeşil/mor ışığı birleştirir.

* Nemlendirme ve cildi güzelleştirme
Uyarıcı ve damar genişletici etkilerinden dolayı kırmızı ışımayla, tonlama, dekonjestan ve canlandırıcı etkilerinden ötürü sarı ve yeşil/mor ışık dönüşümlü olarak kullanılır.

* Diş beyazlatma
Diş beyazlatma, dişin mineral yapısının yıllar içinde değişimiyle, diş minesinin azalmasıyla ve bakteriyel pigmentler, yiyecekler, kahve ve tütün benzeri bazı boya ajanlarının etkisiyle kaybolan, dişin özgün beyaz rengini geri kazandırmak için kullanılan bir tekniktir.
PHOTOCARE diş minelerinin parlak görünümünü onarır.

+ Etkinlik
Yoğun ışıma gücü ile kombine gelişmiş kozmetik tekniklerinin birleştirilmesinden elde edilen sinerji cihaz bakımlarının etkinliğini garantiler.
Bu teknolojinin etkinliği yanı sıra birçok da yararları vardır, bunlar arasında:
•Güvenli.
•İnvasif olmayan bir metod.
•Tüm cilt tiplerine uygun.
•Hiçbir yan etkisi yok.•İyileşme süresi gerektirmez.
•Kişisel bakımlar oluşturulur.