AKŞAM GAZETESİ : Aydın Doğan’da sağlıklı ve dinç olmasını Ozon Oksijen Terapsine bağlıyor

Dış görünüşünüzle, gençliğinizle ilgili misiniz? Kendime bakmaya gayret ediyorum. Bir tane sıkıntım var yemek yemekten kendimi alamıyorum.

Her yıl Almanya’ya gidip kanınızı baştan aşağı değiştirdiniz mi? Her yıl Almanya’ya gidiyorum. Kanımı baştan aşağı değiştiriyorum değil. Bir defa bir grup gittik. Ozon tedavisi dedikleri bir şey var. Kana oksijen verdiler. Ama her yıl Almanya’ya gidiyorum, havuzlara giriyorum, zayıflamak için yürüyüş yapıyorum. Kurhouse diyor Almanlar.

O grubun içinde Özer Çiller de var mıydı? Evet 94 senesi içinde, Özer Çiller, bugün sana tanıştırdığım eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Orhan Karabulut vardı.

Mesut Yılmaz? Hayır Mesut Yılmaz yoktu. Yalan. Orada bir resim çektirdik hep beraber.

Esen Kale diye Özer’in bir arkadaşı vardı, dünya tatlısı bir Laz ve öyle dekolte fıkralar anlattı ki Özer’i kahrediyordu. Sonradan bir sene sonra uranyum kaçakçısı filan bilmem ne diye yalan yazıldı Esen Kale için.

Peki bu ozon, gençlik mi veriyormuş ne yapıyormuş insana? Vallahi hakikaten gençlik de veriyor. Doğru. Unutkanlığı filan çok önleyen bir sistemdi. Biz gittiğimizde kanımızı ölçtüler. Bir de bizim Almanya temsilcimiz vardı. O sigara içiyordu. Bana dediler ki senin kanındaki oksijen 70 yaşında, beni 35 yaşına indirdiler, Orhan Paşa’yı 55 yaşına indirdiler. Her sene gitmek lazımmış, gitmedik.